Відпочиваємо з користю для здоров’я

Яких простих правил потрібно дотримуватися, щоб класно та ефективно відпочити в літку? Який оптимальний час обрати для прийняття сонячних ванн? Та що потрібно знати, щоб уникнути конфузів? Про все це йтиметься далі у статті.

Якщо довіряти лікарям, то повноцінний відпочинок літом на морі чи на озері (біля води) – це рік без хвороб. Думаю, це дійсно так. Але слід пам’ятати про  правила, які допоможуть навіть немовляті  отримати максимум користі та зміцнілий імунітет.

Основним на відпочинку біля води – сонцезахисний крем. Ступінь його захисту залежить від типу шкіри, та зазвичай медики одноголосно рекомендують найвищий. Та вибір все одно за Вами. Несприятливий час перебування на сонці з 11 до 16, тому  цей час можна  присвятити сну, думаю, ніхто не буде проти, так як повноцінний сон – це неабияка розкіш в сучасному світі.

Що стосується маленьких дітей, їм взагалі не рекомендовано засмагати під прямими променями сонця, їх шкіра дуже ніжна і потребує серйозного захисту. Також, після купання капельки води слід витирати, тому що вони наче збільшувальне скло притягують сонячні промені, що може призвести до опіків. А після їжі, взагалі слід утриматися від купання, хоча б на дві години.

Дитина – більш вразлива та потребує більш прискіпливої уваги, тому слідкуйте за її станом, якщо вона наприклад: почервоніла, важко дихає та змокріла, слід терміново забрати її в тінь, можливо вона перегрілася. Облийте її прохолодною водою та напоїть великою кількість води (кімнатної температури). Поки дитина не почуватиметься краще, сонячні промені для неї табу. Це також стосується і дорослих.

Пам’ятайте, все добре в міру. Якщо Ви не знехтуєте простими правилами, вигляд Ваш буде на мільйон, а самопочуття дивовижне.

 

 Приємного Вам відпочинку!